בקרוב: קומת ענק המיועדת כולה לאטרקציות מובילות – עיתון "ערב ערב"

בקרוב יפתח מתחם חדש המיועד כולו לאטרקציות, כך מבטיח השבוע הבעלים של קניון אייס מול ניסים יניב. "הבנו שעם כל הכבוד לשטחי מסחר וחנויות, מה שהופך היום לאטרקטיבי ביותר עבור קהל הלקוחות הן אטרקציות. ברגע שיש אטרקציות יש משיכה של קהל, וברגע שקהל מגיע, יש יותר מכירות", מסביר יניב, שהחליט להפוך את קניון ה'אייס מול' לקניון בו ישלטו אטרקציות פופולריות.
אז מה יביאו לנו לכאן? רשמו לפניכם: אולם פיינטבול רחב ידיים ומקורה, מבוך חושך הכי גדול בארץ, מבוך מראות מהמשוכללים בעולם, אולם בגודל של כ-500 ממ"ר, בגובה של כ-12 מ' לטובת אטרקציית טרמפולינות, מתחם אטרקציות כדורגל ועוד!
"היתרון שלנו על פני מקומות אחרים", מדגיש יניב, "שהכל מקורה וממוזג. עם האטרקציות החדשות שייפתחו בקניון כבר בקרוב, נעמוד על 24 אטרקציות מגוונות לקהל. ואם את שואלת אותי- זה היום מה שמושך תנועה לקניונים". תוסיפו לזה מתקן אומגה מיוחד שמותקן בימים אלו ממש באולם המרכזי של ה'אייס מול', מתקן שיאפשר לבעלי לב חזק, לעשות אומגה במעגלים סביב התקרה, בגובה השיא. אני נוסע מדי שנה לאורלנדו לתערוכה של האטרקציות הכי מובילות בעולם ושואב משם רעיונות", מבהיר יניב ומדגיש כי הקניון צפוי לגדול בכ- 2000 מ"ר לטובת אטרקציות בלבד.

לכתבה המלאה לחץ כאן

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת "ערב ערב" באילת