שוגיס | SHUGIS

שוגיס בע"מ המוכרת בשם המותג "Shugis" היא חברה הפועלת ברחבי הארץ למכירת מוצרי אקססוריז בהדפסה אישית, וגרביים כמוצר הדגל שלה.
ייחודיות המותג מתבטאת בעיצובים מיוחדים המודפסים יחד עם פרצוף הלקוח לבחירתו.
החברה החלה בהפעלת אתר אינטרנט למסחר אלקטרוני המכוון לקהל הרחב ומציע מגוון רחב של מוצרים אשר כולם מודפסים בהדפסה אישית עם פרצוף לבחירת הלקוח.
בשנת 2021 הרחיבה החברה את פעילותה גם לסניפים שבהם מודפסים המוצרים בהכנה על המקום והמפעל הראשי ממוקם בתל אביב.
בתחילת שנת 2019 נוסד אתר האינטרנט של שוגיס על ידי שחר אילון ובו מכרו גרביים בלבד. בהמשך השנה נוספו לאתר מוצרים נוספים כגון בוקסרים, מצעים, כובעים ועוד.
התחלנו לערוך שיתופי פעולה עם גופים מרכזיים וביניהם סמסונג, גוגל, פייסבוק ובמסגרתן נמכרו המוצרים הייחודיים של שוגיס עבור הקהילות של משתפי הפעולה, החלה החברה גם בפעילויות חברתיות לצד הפעילות העסקית.
דבר זה בא לידי ביטוי כתרומה לעמותות שונות וביניהן עמותת אור ירוק, אקים, ותרומה למען עמותת רחשי לב אשר במסגרתה סופקו מאות זוגות גרביים לצוות הרפואי.
בשנת 2021 פתחנו את חנות הפופ-אפ הראשונה של שוגיס בקניון עזריאלי בתל אביב, וצירפנו למשפחתינו את ליאם ואלין גולן כפרזנטורים של המותג.
חנות הפופ אפ הראשונה של שוגיס נפתחה בקניון עזריאלי בתל אביב ובו מוצעים למכירה פריטים מהאתר – כולם בהדפסה אישית עם פרצוף הלקוח לבחירתו. המוצרים מוכנים תוך רבע שעה מביצוע ההזמנה.
לאחר מכן נוספו עוד סניפים בקניון מלחה ירושלים, קניון איילון רמת גן ועוד.
אנחנו בשוגיס נחושים לשלב חוויית קניית אונליין עם איכות בלתי מתפשרת של גרביים מגניבות יחד עם עיצובים כל כך מתוקים שפותחו על ידי המעצבים שלנו – וכל זה בשביל לשים את הפרצוף על זוג גרביים איכותיים בהדפסה אישית.

יחד עם שירות הלקוחות שלנו אנחנו יוצרים קהילה סביב הגרביים הכי חמודות בעולם ויוצרים סערה ברשתות החברתיות.

חזון שלנו בשוגיס הוא מטורף.
אנחנו רוצים קודם שתבינו את הרעיון ואז את הדרך שבה אנחנו מתכוונים להשתלט על העולם 🙂
אז ככה:
המטרה שלנו היא שכל האנשים בכל העולם (נתחיל בישראל) ילבשו, ילבישו ויקשטו את כל הסביבה שלהם עם פרצופים – שלכם, של החבר/ה, של הכלב או של המשפחה, זה לא משנה.. העיקר שזה יהיה פרצוף.
עשינו מהפכה באינסטגרם והתחלנו בעצם להדפיס את הפרצופים שלכם ושל החיות הפרוותיות שלכם על גרביים בעיצובים הכי מגניבים שיש (עם הפרצופים שלכם כמובן)
לאחר מכן המשכנו וכיום אנחנו מדפיסים את הפרצופים שלכם על מלא מוצרים כמו גרביים, מגבות, כפכפים, מגנים לפלאפון, כובע טמבל ועוד מבחר מטורףףף של מוצרים!
את הכל אנחנו יכולים לעטוף באריזת מתנה בהדפסה אישית – כן כן, אם הפרצוף שתבחרו!
וכמובן כמובן מבחר עצום של מארזי מתנה לכל מטרה! מארזי מתנה ליום הולדת , מארז מתנה לחברה הכי טובה, מתנה לגבר, מתנה לאישה, מתנה לגיוס, מתנה לשחרור, מארז מתנה לתינוק ועוד!

דוכן shugis