אודות אייס מול

קניון ICE MALL  הינו הקניון היחיד בעולם המשלב משטח החלקה עוצר נשימה ושלל אטרקציות לצד חנויות יוקרתיות ממיטב המותגים המובילים בעולם. ולא די בכך, הקניון מציע בתי קפה ומסעדות שירעננו לכם את החופשה.

 

קניון ICE MALL הוקם בשנת 2012 באילת על שפת הלגונה ונבנה "כקתדרלה" בצורה עגולה על פני שטח של כ-40 אלף מ"ר. בראשו תוכלו לראות כיפה גיאודזית שנבנתה בשיטה עתיקה בעיצוב מרשים על ידי מיטב אנשי המקצוע ואדריכלים בארץ ובעולם.

 

מתחם הקניון תוכנן בקפידה ובאווירה יוקרתית לצד אווירה נינוחה ומזמינה של חופשה. כבר בכניסתכם לקניון תוכלו לראות כי האווירה ללא ספק מביאה את הדור הבא בקונספט הקניונים בארץ וזאת בלב ליבה של אילת – עיר השמש והחופש.

 

הקניון הינו קניון פטור ממע"מ ובו תוכלו למצוא כ-150 חנויות ובהם מיטב המותגים הבינלאומיים, דוכני טיילת אילת אשר קובצו למתחם אחד בשם "מול מרקט". כ-19 מתחמי מזון, בתי קפה ומסעדות ו-8 מתחמי אטרקציות ייחודיים וביניהם לונה פארק מקורה הגדול בישראל.

 

נגישות

 

קניון ICE MALL הינו הקניון היחיד והגדול מסוגו בעולם ומהווה את הדור הבא בקונספט הקניונים. הקניון נבנה על ידי מיטב האדריכלים אשר כבר במועד תכנון הקניון שמו דגש על נגישות ונוחות לאנשים בעלי מוגבלות. הקניון נגיש עבור כל סוגי הנכויות ומקבל באהבה את כלל האוכלוסייה.
 
דווקא בימים אלו כאשר מאות נכים ובעלי מוגבלויות פוקדים מקומות בילוי רבים, אנו מסייעים להנגשתם. כיום הקניון נחשב לאחד המקומות הנגישים והנינוחים ביותר לאוכלוסיית הנכים והמוגבלים.
 
אנו מזמינים אתכם לבקר בקניון בחופשתכם באילת וליהנות משלל חנויות ואטרקציות העומדות לרשותכם.

 

הקניון פתוח עבורכם בכל ימות השנה 7 ימים בשבוע בשעות:

א'-ה' 9:30-23:00
יום ו׳ וערבי חג  9:30-22:00
שבתות וחגים 9:30-24:00


ביולי-אוגוסט: א'-ה' 9:30-24:00
יום ו׳ וערבי חג – 9:30-23:00 ✦ שבתות וחגים 9:30-24:00