גימיקס | GIMIX

חברתנו הוקמה בשנת 2012 לאחר שצברנו ניסיון של 12 שנים בתחום המתנות המודפסות.
אנו מובילי דרך בתחום העיצוב והמוצרים בשוק, הן ברמת המעצבים הגרפיים ואנשי השירות העומדים לרשות קהל לקוחותינו, והן ברמת הטכנולוגיה המתקדמת בתחום המאפשרת לנו הדפסה איכותית ומדויקת ביותר על מגוון רחב ביותר של חומרי גלם: הדפסה על חולצות, הדפסה על בלוק עץ, הדפסה על אבן בזלת, הדפסה על כריות, קנבסים בגדלים שונים, ספלים, מגני הוקרה לצה"ל, גימיקים מקוריים כמו קוביית הפלא, קיר אינסטרגם, מגוון פריטים לגנים ובתי ספר (תיקי גב, קלמרים, מטריות, חנוכיות ועוד…).

אנו מקדישים את מיטב המקצועיות על הפרטים הקטנים על איכות המוצר ועל רצונות הלקוח, תוך כדי עמידה בלוחות זמנים ובמחיר אטרקטיבי, רוב המוצרים וההדפסות אנו מכינים במקום בתוך דקות.
וניתן להתרשם ברשתות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם) ממגוון המוצרים הענק והייחודי העומד לרשותכם. כמו כן ניתן לראות את כל קטלוג המוצרים שלנו באתר האינטרנט, וניתן לבצע הזמנה ושילוח של מוצרים לכל הארץ.
כמו כן ניתן לצפות בהמלצות רבות של לקוחותינו המרוצים ובמבחר דוגמאות של יצירותינו.

אנו עושים את מיטב המאמצים לעמוד במרכז הבמה והחידושים בתחום בכל רגע על מנת לספק את רצונות הלקוח תוך כדי יצירת מוצרים חדשים וייחודיים לנו בתחום.

אם תרצו להפתיע את אהובכם במתנה ייחודית ומקורית שתהיה מזכרת לכל החיים, אנו נשמח לעמוד לרשותכם למצוא את המתנה המושלמת, המקורית והמרגשת ביותר ליקיריכם.

ניתן לפנות אלינו דרך הווטסאפ לקבל הצעת מחיר או הצעה למתנה.

מתנות גימיקס