גונג | GONG

רשת האופנה GONG, הנה רשת אופנה מובילה לנשים אשר הוקמה בשנת-2000 ומאז פתיחתה נוחלת הצלחה רבה. הרשת מתמחה בייצור וייבוא אופנת נשים על פי מגמות אופנה בינלאומיות במחירים מיוחדים והוגנים תוך כדי שמירה על איכות גבוהה של הפריטים המשווקים. כחלק מהצלחתה, בשנה הקרובה מתעתדת הרשת לפתוח כ- 10 סניפים נוספים ברחבי הארץ, ביניהם סניף אשדוד, אשר נפתח באפריל 2017 במרכז ביג FASHION, בכרמיאל ובאילת.

הרשת מחדשת ומעדכנת את הקולקציות בחנויות באופן תדיר וייחודי לה, מציגה בכל יומיים פריטים חדשים על פי מגמות אופנה עכשוויות המוצגות בבירות האופנה המובילות בעולם. הבגדים בחלקם נתפרים בארץ ובחלקם מיובאים ממדינות שונות ברחבי הגלובוס.

GONG שמה לה לדגל להוביל את נושא המחירים ההוגנים בארץ, כאשר ממוצע הפריטים המשווקים בחנויות נעים בין 30-50 ₪ לפריטים אופנתיים כמו שמלות, חולצות, מכנסיים, ז'קטים, חצאיות תוך הקפדה על רמת איכות הפריטים. בנוסף, ניתן למצוא בחנויות הרשת פריטים משלימים ואקססוריז כגון תיקים, חגורות, נעליים, שרשראות, עגילים, טבעות ועוד.

חנויות הרשת גדולות מאוד ומשתרעות על פני שטחים של 400 מ"ר ויותר, מציגות מגוון רחב של אופנות המתאימות לקהל יעד רחב כך שכל אישה, או נערה מתבגרת תוכל למצוא את הפריטים המשקפים במדויק את אופייה וטעמה.

חנות GONG