שקם אלקטריק

רשת שקם אלקטריק היא הרשת הוותיקה והמובילה בישראל למוצרי חשמל ואלקטרוניקה ביתיים.
הרשת מונה מעל 20 סניפים מהודרים ומרווחים הפרוסים מרגבה בצפון ועד אילת בדרום וממוקמים בקניונים, במרכזי קניות ובמרכזי ערים.

ברשת קיימים מגוון מוצרים המוצגים בפני הלקוחות כך שניתן לראות ולהתרשם מכל מוצר.

שקם אלקטריק מציגה מחירים מעולים למוצרים הנמכרים בסניפיה.

מדי יום ולאורך השנה מציעה הרשת מבצעים אטרקטיביים במיוחד ללקוחותיה המלווים בהנחות משמעותיות ובאפשרות לתשלום במזומן, בצ'קים, כרטיסי אשראי ובפריסה נוחה של תשלומים.

המוטו "בטוח שקנית טוב" הוא העיקרון המנחה את שקם אלקטריק מאז היווסדה ומייצג יותר מכל את תחושת הביטחון שהרשת מעניקה על לקוחותיה היודעים כי הדלת תמיד פתוחה עבורם בכל שאלה ובעיה. צוות מומחים מיומן מעניק שירות אישי לכל לקוח החל מרגע כניסתו אל החנות, דרך הצגת מגוון המוצרים הרחב והמעודכן ביותר של מיטב המותגים המקומיים והבינלאומיים, התאמת הפריט הנכון עבור כל לקוח בהתאם לצרכיו, העדפותיו ויכולותיו ועד לרכישת המוצר המבוקש. רף שירות גבוה זה בא לידי ביטוי גם במערך שירות הלקוחות, המספק מענה מהיר ומקצועי לאחר רכישת המוצרים.

לרשת מוניטין רב שנים המסייע לה לשמר את קהל לקוחותיה הנאמנים ולצרף למעגל זה בכל שנה לקוחות חדשים. "שקם אלקטריק" הציבה לעצמה כמטרה להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב, המהימן והמקצועי ביותר הבא לוודא שאכן "בטוח שקנית טוב".

מוצרי חשמל שקם אלקטריק